Gösteriliyor 1 ile 10 arasındakiler / Toplam : 15 blog yazıları.
340 İzlenme · 115 gün önce

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu 2017 ocak ayından itibaren asgari ücret net 1.404 TL olacak diye açıklamalarda bulundu.

75 İzlenme · 169 gün önce

Dorya Ajаns, düzenleme dünyаsındа değişiklığı okunuşu kalitеyi аmаçlаyаn biz ѕebebi ilе 2013 senesinde, istаnbuldа kurulmuştur. Dorya Ajаns hеr hangi denli 2013 уılında kurulsa da temelleri 2004 уılına dаyаnаn zekâ bіrleşіk oluşumdur. Reklam okunuşu kreatif alanlar sektöründe kalınca şekilde tecrübeli okunuşu malumat bіrіkіmі sahibi olаn еkibimizlе beraber, çаlıştığımız yеtişkin markalara hеnüz ѕafi iş verebilmek аmаcıylа ajans hаlini aldık. Umde еdindiğimiz değerler okunuşu ülkücü yaklaşımımız sayesinde, müеssiriуеt dünуаsınа bilinmeуen bir tek nefes getireceğimize inanсımız sonsuzdur.

Yеrli okunuşu uluslar araѕı alanda, dеv ürеtim okunuşu gizmenѕlara özen sağlıуor оlmamız, bu аmаcımızın iyi mi denlі stabil adımlarla ilerlediğinin göstеrgеsi olmakta.

Dorуa gizmenѕ olarak, firmanızın ihtiуaçları doğrultusunda hоst, hostеs, model, giyim göѕteriѕi mankeni, provа mankeni, danѕçı, terсümаn, lсv, anketör, animatör hizmeti ѕağlamaktayız. Başkaca firmanıza, kаtıldığı fuar okunuşu etkinliklerde, firmanızın görsel yüzü olaсak fuаr stant tasarımı okunuşu yapımı hіzmetіnі dе vermekteyiz. Geniş, dinamik, gülеr yüzlü hoѕt, hostes ekibimizle fіrmаnızın, etkіnlіklerіnde maksimum verimi almasını fakatçlamaktaуız.Fuar Hostesi

Firmanızın etkinliklerinde görsel hаkimiyeti ve ѕizlerin memnunіyetі bizlеr hakkında rahat ve övünme kaynağı olmаktаdır. Dorуa ajanѕ оlarak, bünyemizde bulunan her bir tek kalite değiştirilmiş sadece prеnsibimizi simgeler okunuşu görsel uуumа okunuşu denli inаndığımızı gösterir. Işini sevgiyle oluşturаn bizlеr іçіn, firmanızın görsel yüzü başlıca önсelіktіr. Fіrmanızın görsel yüzünü ѕebep olmak görе ѕizi okunuşu Dorya Ajаnsа bekleriz.Fuar Hostesi http://fuarhostessi.blogspot.com

135 İzlenme · 176 gün önce

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur,

06.10.2016 tarihinden bu tarafa Beyaz TV kanalının “Söylemezsem Olmaz” adlı sabah programında, bu programı sunan, hazırlayan ve yetkili kişilerce sahte delil üretilmek suretiyle, sistematik olarak şahsımız ve şirketimiz açıkça hedef alınmış, iftira suçuna maruz bırakılmış bulunmaktayız. Hakkımızda yargısız infaza neden olan gerçek dışı haberleri içeren ve sahte delil üreterek yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” adlı programa karşı kamuoyu nezdinde bir nebze olsun cevap verebilmek ve iftira niteliğindeki yayınlara karşı gerçekleri anlatabilmek adına kamuoyu ile çok önemli bilgileri paylaşmamız gerekmiştir. Programın sunucuları olarak görev yapan kişilerin ve sorumluların şahsımıza karşı işledikleri ölümle tehdit, hakaret, iftira, suç uydurma ve iş ve çalışma hürriyetinin ihlali suçları hakkında gerekli yargısal süreç ivedilikle başlatılacaktır.

Yaklaşık 13 yıldır yayın hayatına devam eden ve izleyicilerinin gönlünde ayrı bir yeri olan “Kurtlar Vadisi” dizisinin hedef alındığı sabah programında, yaklaşık 4 yıl öncesine ait 159. bölümde geçen mezarlık sahnesiyle ilgili iftira atılmıştır. Bu bölüm, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı Anadolu Yakası Çekmeköy 3. Bölge’de yer alan bir mezarlıkta çekilmiş olup, söylemezsem olmaz adlı sabah programının çalışanlarının görüntü aldıkları mezarlıkla ilgisi bulunmamaktadır. Anılan bölümde gasilhane sahnesi çekileceği için tercih edilen bu mezarlık, gerçeğine uygun olarak hiçbir unsuru değiştirilmeksizin çekimde yer almıştır. Bunu fark eden “Söylemezsem Olmaz” programı sorumluları ve sunucuları bir başka mezarlık olan Ümraniye Kocatepe Mezarlığı’na giderek çekim yapmışlar, iftira suçu atabilmek için sahte delil üretmişler ve kamuoyunu yanıltmak, bizleri haksız şekilde hedef göstermek için görsel basının olağan gücünü kötüye kullanmışlardır. Sahte delil olarak bu kişilerce kullanılan ve 159. bölümde çekim yapılan mezarlıkla ilgisi bulunmayan mekana ait görüntüler karşılaştırıldığında farklı mekanlar olduğu kolaylıkla anlaşılmasına rağmen, dizide geçen mezarlık güncel olarak görüntülenmiş olup, yargısal süreçte delil olarak kullanılacaktır. Program sunucuları suç işlediklerini bilmelerine rağmen, fiillerinin boyutlarını üst düzeye çıkartmışlardır. 12.10.20016 tarihli “Söylemezsem Olmaz” adlı sabah programında, sunuculardan Nihat Doğan tarafından alenen nitelikli şekilde ölümle tehdit edilmiş bulunmaktayız. Diğer sunucu Ömür Varol ise, dizinin hiçbir kanalda yayınlanmayacağını beyan ederek, iş ve çalışma hürriyetini engellemeye yönelik tehditlerini alenen gerçekleştirmiştir.

Bunun haricinde tarafımızca satın alınan “Kurtlar Vadisi Darbe” domaini ile de ilgili “Söylemezsem Olmaz” adlı program sorumluları ve sunucuları kamuoyunu yanıltmış, yine kabul edilemeyecek şekilde iftira atmışlardır. 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde kamuoyunca da yakından takip edilen ve büyük ilgi duyulan 07 Şubat Mit Krizi ve 17-25 Aralık’ta gerçekleştirilen hain saldırılar, hükümetimizin en üst makamlarınca ve devlet adamlarınca da “darbe” olarak tanımlanmıştır. İşte bu nedenle, 13 yıldır yayın hayatına devam eden ve toplumsal olaylardan esinlenerek hazırlanan Kurtlar Vadisi adlı dizi için, 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde de FETÖ adlı hain yapılanmanın kalkıştığı 15 Temmuz darbe girişimine gelinen süreçte gerçekleşen diğer darbe girişimlerini konu alan bir konsepti içeren projemiz hazırlanmıştır. Bu kapsamda, içinde “Kurtlar Vadisi Suriye” ve “Kurtlar Vadisi Terör” adlı domainlerin de bulunduğu 208 farklı domainimiz gibi “Kurtlar Vadisi Darbe” domaini de alınmıştır. Ülkemizin meşru hükümetine ve devlet büyüklerimize karşı gerçekleştirilen hain kalkışmaların 15 Temmuz öncesinde de “darbe” olduğu izahtan varestedir. Bu durumun “Söylemezsem Olmaz” adlı programın sorumluları ve sunucularınca gerçek dışı ithamlar içeren şekilde kötü niyetle kullanılması, şeref ve haysiyetimize açıkça saldırı gerçekleştirilmesi kabul edilemez bir durum olup, suç teşkil eden fiillerle ilgili her türlü yargısal süreç başlatılacaktır. Kurtlar Vadisi dizisini daha evvel satın almak ve kanalında yayınlamak isteyen yetkililerin, bu hedeflerine ulaşamayınca, şahsımızı ve şirketimizi, sahip olduğumuz tüm değerleri hedef alarak, görsel basının olağan gücünü kötü niyetli bir şekilde ve şahsi husumetlerine alet ederek kullanması açıkça suç teşkil etmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

PANA FİLM SİNEMA TELEVİZYON PRODÜKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş.
M. NECATİ ŞAŞMAZ MEHMET CANPOLAT

126 İzlenme · 188 gün önce

İlk defa fuara katılmayı düşünen yada sektöründe lokomotif olduğu için sektörünü ilgilendiren her fuara katılan firmalar alanlarını kiralayıp,standlarını kurduktan sonra bazı hizmetler temin ederler. Bu hizmetlerden bazılarını şöyle sayabiliriz:catering hizmeti, fuar hostesi hizmeti ekipman kiralama gibi. Bugünkü makalemizde size fuar hostesi temini hizmetinden bahsedeceğim.

Fuara katılacak firmaların standlarında marka yada ürünlerini tanıtmak için ajanslardan fuar boyunca bayan personel talep etmek suretiyle almak isteedikleri hizmete fuar hostesi temini denir. Fuar hostesi teminini sadece fuara katılımcı olan firmalar talep etmezler. Bazen fuara ziyaretçi olarak gelen firmalar da yanlarında standları ziyaret etmek için fuar hostesi temin edebilirler. Bazılarınızın aklına şu soru gelebilir bu firmalar fuarlarda neden kendi ofis yada şirketlerindeki bayan personeli kullanmazlar diye. Firmaların kendi bünyelerinde çalışan bayan personelleri hafta sonu izin isteyebileceğinden ve maaş üzerinden ekstra ücretler talep edeceklerinden ve kişisel olarak da bu durumu yani hostesliği kariyer planlamalarına pek yakıştıramadıklarından ekseriyetle fuarda bu pozisyonda çalışmayı tercih etmezler. Fuar hostesi temin edecek firmanın ilk yapacağı şey bir fuar ajansı ile irtibata geçmektir. Bunu bazı firmalar iyi ilişkileri olan kardeş firmalara sorarak edinirler. Bazı firmalar da internetten fuar ajanslarını arayarak içlerinden en çok güven vereni en kaliteli hizmeti sunanı arayarak fuar hostesi temini için ilk adımlarını atmış olurlar.

Neden Fuar Ajansları ?

Bildiğiniz üzere birçok ajans kategorisi vardır. Cast ajansı reklam ajansı gibi. Ancak bu ajanslardaa bayan olmasına rağmen fuar hostesi temin etmek asıl işleri değildir. O yüzden fuara katılmayı düşünen şirketler fuar odaklı çalışan ve bu alanda uzmanlaşmış olan fuar ajanslarıyla irtibata geçerler.

Fuar Hostesi Temin Ederken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Dilerseniz bu detayları maddeler halinde size aktaralım.

1- Fuar hostesi temin edecek ajansı belirlerken mutlaka Vergi Mükellefi olup olmadığına bakılmalı vergi levhası olmasına özen gösterilmelidir. Bu durum size güven verecek düzgün bir ajansla çalıştığınızı hissettirecektir.

2- Ajansın bir ofisi yani adresi olduğuna mutlaka dikkat edilmelidir. Çünkü adresi olmayan bir ajansa mağdur olmanız durumunda giddemez hakkınızı arayamaz mağduriyetinizi gideremezsiniz.

3- Fuar hostesi temin ederken anlaştığınız tüm şartların yazıya yani bir sözleşme metninde yer almasını talep etmelisiniz aksi takdirde birçok problem yaşayabilirsiniz.

4- Bu konuda hizmet aldığınız ajansla fuarla ve hostesle ilgili tüm beklentilerinizi paylaşmalısınız.

Ajansımız fuar hostesi temini konusunda 2008 yılından beri hizmet vermektedir. Ayrıca izmir hostes ve ankara hostes eksenli ihtiyaçlarınızda da bu şehirlerdeki şube ofislerimizle lokal çözümler sunmaktayız. http://www.majesteajans.com/

Yazımı sabırla okuduğunuz için teşekkür eder sosyal medyada paylaşırsanız kaynak göstermenizi istirham eder hepinize iyi haftalar dilerim.97 İzlenme · 308 gün önce

İkinci El Eşya Alanlar

ikinci el eşya alanlar ekonomik olarak sıkıntı çekenler, maddi olarak bütçelerine katkı sağlamak isteyenler , eski eşyalarını değiştirmek isteyenler ve benzeri gibi sebeplerden eşyalarını satmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırmak için hizmet veren firmalardır. İkinci el eşya değerlendirme amacı olarak kullandığı gibi alım ve satım işleri içinde kullanılmakta olup sürekli işleyen bir ticari sektördür. İkinci el eşyalarınız; evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanılmış artık ihtiyacınızı karşılamayan yada değiştirilmesi gereken ürün gurupları gibi eski eşyalardır ve bu eşyalarınızı satmak istediğiniz anda biz devreye girip imdadınıza yetişiyoruz. Kullanılmış eşyalarınızın satılması ve bu satılan ürünlerinde hızla değerlendirilmesi bizim işimiz.

http://www.esyacilar.com/ikinci-el-esya-alanlar

306 İzlenme · 458 gün önce

Uzun zamandır beklenen bu uygulama artık yayına girdi.Siz değerli ziyaretçilerimiz artık PlayBek.net video sitesinden video izlemek için çok zahmete girmenize gerek yok.Android uygulamayı akıllı telefonunuza ve diğer cihazlarınıza indirin daha hızlı video izleme imkanı sağlayın, Aşağıdaki butona tıklayarak android uygulamayı indirebilirsiniz.

Not: uygulamamız Google Play üzerinden indirilmediği için kurulum esnasında sorun yaşayabilirsiniz.Sorun yaşamamak için bilinmeyen dosyalararın kurulumuna izin ver seçeneğini aktif hale getiriniz.Kurulum bittikten sonra Android cihazınızı eski haline getiriniz.

Google Play

212 İzlenme · 477 gün önce

eskiden dizi indirebiliyorduk şimdi indirme linkleri yok yardımcı olursanız sevinirim.

272 İzlenme · 587 gün önce

altar elendi mi, ütopya potadakiler, 14 eylül kim elendi ütopya, 14 eylül potadakiler, ütopya potadakiler 14 eylül

14 eylül pazartesi günü ütopyada kim elenecek...

ÜTOPYA YARIŞMACILARI
Tuncay
Semih
Murat
Kurretülayn
Serkan
Altar
Bahadır
Dilay
Ütopya Kim Elendi 14 Eylül 2015 izle Tek Parça Tv8 http://ensonhabervideo.blogspot.com/2015/09/utopya-kim-elendi-14-eylul-2015-izle.html

748 İzlenme · 794 gün önce

Mario Oyunları - Gizli Potansiyeli Keşfet
Klasik video oyunları dendiğinde akla birçok isim gelebilir; fakat şüphesiz ki hemen herkesin söylemeden geçmeyeceği oyunlardan bir tanesi Super Mario’dur. Video oyun dünyasının bodur kahramanı tamirci Mario ve kardeşi Luigi’nin Mantar Krallığında kaçırılan prensesi kurtarmaya çalıştıkları bu platform oyunu ilk yayınlandığı günden beri çok satan oyunlar listesinde kendine yer bulmuştur. İlk bölümünün piyasa sürüldüğü 80’li yıllarda oyun tam bir çılgınlık yaratmış ve oyun dünyasını alt üst etmiştir. Dahası, oyun binlerce oyuna ilham kaynağı olmuş, oynanış şekli birçok oyun tarafından kullanılmıştır. İlk bölümün başarısının ardından devam bölümleri de gelen oyun bugün de popülerliğini sürdürmektedir.
Mario ve Luigi kardeşlerin maceraları bugün de devam ediyor. Oyunun meraklıları için ise internette çevrimiçi sitelerde oyun sunuluyor. Hatta oyun karakterlerinin yer aldığı başka oyunlar da mevcut. Platform oyunu şeklinde araba yarışından casino oyunlarına kadar birçok oyunda Mario Bros teması kullanırı durumda.
Casino oyunları dendiğinde akla ilk gelen karasal tabanlı casinolar olsa da oyun sektörü de gelişen teknolojiye ayak uydurdu. Hiç de azımsanamayacak kadar uzun bir süredir varlığını sürdüren çevrimçi casino seçeneği, dünyanın her yanındaki casino oyunu meraklılarını kendisine çekiyor. Çevrimiçi casino dendiğinde akla gelen en önemli isimlerden bir tanesi de playmillion.com casinosu.
Playmillion.com casinosu, çok cazip hoş geldin bonusları ve yüksek kazanç imkânlı canlı casino oyunları sunan, son derece prestijli bir site. Site ayrıca, ücretsiz indirebileceğiniz bir arayüz, 7 gün 24 saat telefon veya e-posta ile müşteri desteği, çok geniş ödeme seçenekleri, VIP salonları ve cazip promosyonlar sunuyor. Site üzerinde oynayabileceğiniz onlarca farklı ve çok büyük ödüller dağıtan slot makinesi seçeneğinin yanı sıra, poker, rulet, bakara ve kreps de oyun meraklılarına sunulmuş durumda. Casino oyunu severlerin ilgisine sunulan bir başka oyun ise Online Blackjack. Çevrimiçi oyununun belki de en güzel tarafı evinizin rahatlığını terk etmeden, gerçek bir casino ortamında olduğunuzu hissederek blackjack oynayabiliyor olmanızdır.
Çevrimiçi casinoların en büyük avantajlarından bir tanesi de yasal engellere takılmadan ve hiçbir sorun yaşamadan oyun oynayabiliyor olmanızdır. Kim bilir belki bir gün Luigi’yi size kart dağıtırken görürsünüz…

2129 İzlenme · 831 gün önce

3 ateist Mevlanaya gitmişler.ona:
-eğer müsaitsen sana 3 sual soracağız?
Mevlana:
-ben müsait değilim Şems e gidin
demiş
ateistler Şemse gitmişler.şems de o sıra bir KERPİÇ ile oyalanmaktadır
ateistler:
-müsaitsen sana 3 sual soracağız
şems:
-müsaidim.birinci soruyu sor
ateistler aralarında bir sözcü seçmişler.
ateist:
-Allah var diyorsunuz.ama Allahı göremiyoruz.Allahı gösterin de biz de inanalım.biz görmediğimiz seye inanmayız
şems:
-diğer suali sor
ateist:
-diyorsunuz"şeytan ateşten yaratıldı ama daha sonra da diyorsunuz seytan ateşle cezalandırılacak".bu saçma değil mi ateş ateşe azap eder mi?
sems:
-son soruya geç
-ne diye insanlara hep baskı kurarsınız, nedir bu seriat,bırakın insanlar ne yapmak istiyorsalar onu yapsınlar o zaman insanlar daha mutlu olur
bütün bu sorularımıza cevap ver ki allaha iman edelim veremezsen .........
ateist daha cümlesini bitirmeden şems yerdeki kerpiçi alıp ateisttin kafasına atmış.ateisttin kafasına hiçbirsey olmamış.sadece acı ile inliyormuş.dışardan darbe yediği belli olmuyor
neyse ateist kadıya gidip davacı olmuş.kadı şemsten hesap sormak için onu huzuruna getirtmiş.
kadı:
-söyle bakalım.niye bu adamın başına kerpiç attın.adam şimdi senden hakkını istiyor..adam ateist diye niye ona kötü davranıyorsun.bizim dinimizde hoşgörü var.cabuk hesap ver!
şems:
-ben hiçbir sekilde bu adama şiddet kullanmadım.bana 3 soru sordu.ben de bu adamın dilden anlamayacağını anladım.onun yaşayarak öğrenmesini istediğimden 3 sorunun 3 üne de tek cevap verdim.
-nasıl yani?
-bu adam bana dedi ki"Allahı bana göster inanayım."ben bu adamın yalan söylediğine inanıyorum.bu adamın başı falan ağrımıyor.başının ağrısını göstersin de inanayım
ateist:
-ama acıyor ben hissediyorum
-ben de Allahın varlığını hissediyorum
ateist caresizce susmuş.söyleyecek bir laf bulamamış
şems:
-daha sonra bana dedi"seytan ateşten yaratıldı ateş ateşe azap eder mi hiç" ben de bu adama cevap olarak kerpiç attım.kerpiç de topraktan insan da topraktan nasıl kerpiç insana acı veriyorsa ateş de seytana öyle acı verecek
ateist:
-ama ama seyyy..
şems devam etmiş:
-daha sonra bana "bırakın insanlar ne yapmak istiyorsa yapsınlar ne diye onları engelliyorsunuz"dedi.ben de o an bu adama cok sinirlendim ve kafasına kerpiç atmak istedim.söyleyin bana"her insan yapmak istediğini yaparsa dünyada düzen kalır mı"
3 ateisttin de o anda kalplerinde birseyler açılmaya başlamış ve Allaha iman etmişler..kadı şemsi cezalandıracaktı ama eski ateistler yeni müminler davalarından vazgeçmiş.

Google Reklamları

Google Reklamları