Gösterilen 1 ile 10 arasındakiler / Toplam : 17 blog yazıları.
69 İzlenme · 19 gün önce

Müzik sevenler mp3 indirme konusunda yeni arayışlar içerisinde işte bu arayışa son verecek bir müzik, mp3 indirme sitesi artık imdadınıza yetişiyor. Müzik yediden yetmişe her insanın her eğlencesi haline gelmiş durumda. Değişik psikoloji yaşayan müzik dinleyicileri için farklı müzikler bulunuyor aslına bakarsanız ihtiyaca göre oluşmuş bu durum. Ülkemizde en fazla dinlenen müzik tarzı pop müzik dalında yüzlerce şarkıcı ve onbinlerce şarkıyı bulabileceğiniz tubidy online olarak bütün ülkelerde ve aygıtlardan kolayca ulaşılabilmektedir. Türkçe yabancı her dal ve tarzda şarkıya kolayca ulaşabileceğiniz cep müzik içerisinde barındırılan youtube özelliği milyonlarca şarkıyı bir tıklama ile kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Ek bir uygulama gerektırmeden cep telefonları için müzik indir işlemlerini kolayca yapabileceğiniz tubidy son dönemlerde popülerliğini de arttırarak geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor.

Mp3 indirme işi nasıl yapılıyor?

Tubidymobil.club sitesine giriş yaptıktan sonra mp3 arama kutusuna aradığınız şarkı, sanatçı adı yazarak sonuçlara ulaşmanız mümkün. Karşınıza çıkan arama sonuçlarında dinlemek ya da indirmek istediğiniz şarkı bağlantısını tıklayarak sonuca ulaşabilirsiniz. Youtube mp3 dönüştürücü ve diğer bir seçenek video indir bağlantılarından istediğiniz formatta müzik indirme hakkına sahipsiniz. Tubidy mobil ve bilgisayardan online müzik dinle www.tubidymobil.club adresine ulaşmak için bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

47 İzlenme · 23 gün önce

Bumerang Nedir?
Bumerang 2007 yılında Hürriyet bünyesinde kurulmuş blog ve web sitelerini destekleyen bir network projesidir.

Bumerang’a üye siteler trafik, görünürlük, kazanç ve çeşitli ayrıcalıklar elde etmektedir. Bumerang’ a üyelik tamamen ücretsiz olup, üyelik için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

Üyelik işleminiz sonrasında siteniz editörlerimizce değerlendirilerek Bronz, Altın ve Platin olmak üzere 3 farklı üyelik tipine göre kategorize edilir.

Bumerang’ la blogunuz/web siteniz internette daha geniş kitleye ulaştırabilir, dünyaca ünlü markalardan alacağınız reklam teklifleri ile gelir elde edebilirsiniz.

Bumerang sistemine katılabilmeniz için bir web sitesi, blog ya da forum sitesi sahibi olmanız gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Bumerang - Boomads

Boomads Nedir?
Boomads, 30 bini aşkın nitelikli blog ve bağımsız web sitesinde markalar ile ilgili duyuru, tanıtım,haber tarzındaki içeriklerin yayınlanmasını sağlayan içerik pazarlaması (content marketing) platformudur
Markaların hedef kitlelerine içerik tabanlı advertorial reklamlarla ulaşmasını sağlayan Boomads reklamları, Bumerang Network üyesi seçkin bloglar ve niş web sitelerinde yayınlanır. Boomads, markaları tüm internette gerçek anlamda okutur ve konuşturur. laboratuvar cihazları

136 İzlenme · 95 gün önce

İhtiyaçlarınıza uygun yeni nesil teknolojiye sahip laboratuvar cihazları ile araştırmalarınızı daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan kocintok hızlı ve doğru sonuçlar elde edebileceğiniz cihazlar konusunda 1962 yılından beri hizmet vermektedir. Sarf malzemeler,cam malzemeler ve plastik malzemeler konusunda ankara merkezli olarak sunduğu hizmet alanlarını genişleterek sizlere en iyi laboratuvar cihazlarını sunmayı hedeflemektedir. 2 yıl garanti kapsamında üretilen cihazlar kullanışlı yapısı ve ücretsiz güncelleme seçeneği sayesinde sizleri daha memnun ve başarılı kılacaktır. Sektörün lider laboratuvar cihazları firmalarından alacağınız hizmetler memnuniyetiniz ön plana alınarak üretilmektedir.

76 İzlenme · 98 gün önce

-Afrin'i temizlesek ne olacak.80 milyonun içinde yaşayan %22 lik kanserli hücre varken.

-Filistin'e yardım eli uzatsan ne olacak, İçimizde ŞERİAT'ı kendilerine göre uydurup yaşayan ve yaymaya çalışanlar varken.

- Hadis'leri anlatsan ne olacak, Bizi Allah c.c yarattıysa, Onu kim yarattı? düşüncesine kapılan bir nesil yetişirken.

- Aradan 1300 yıl geçmesine rağmen bilim teknoloji zirvelere ulaştığı halde, ŞERİAT'ın geri gitmesi, ŞERİAT'ın İSLAM olmadığını, ŞERİAT'ın asmak, kesmek olduğunu ŞERİAT'ın gericilik olduğunu düşünen bunca insan varken.

-Bu insanların beynini düzeltmedikçe veya düzeltmeye uğraşmadıkça yapılan herşey boş.

-Dünya İmtihanı deyince aklına birşey gelmiyorsa,

-Allah c.c beni bu dünyaya niye gönderdi? Onun rızasını kazanabilecekmiyim? hayırlı bir evlat yetiştirebilecekmiyim?

-Üç günlük dünya bittiğinde Allah c.c nin karşısına hangi yüzle çıkacağım düşüncesi olmadıkça,

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

-Kadının iffeti olan 'BAŞ ÖRTÜSÜ' tarz, moda olunca,

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

- Üstünde entaresi, DOLAR uğruna kardeşlerini satanlar varken

- Görüntüde İLAH'ı ALLAH, yaşantısında İLAH'ı DOLAR EURO ALTIN iken

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

-EZAN sesinden rahatsız olur, Geberdiğinde yine o ŞERİAT ile defnedilir.

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

-Dilinde dava, Gözü ise dünyevilik en yüksek makamda
- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

H.ÖZDEMİR

174 İzlenme · 108 gün önce


23.7.1974 İstanbul doğumlu. M.Ü. Hukuk Fakültesi mezunu. Evli ve 1 çocukbabası.
Abak.us kreatif medya ajans başkanı. Abak.us’ün İstanbul ve New York’ta ofisleri var ve BASF, THY, LC Waikiki, Türk Telekom, NYMag, TimeOut New York gibi markalarla çalışıyor. Apple, Adobe ve LinkedIn gibi uluslararası yazılım firmalarına danışmanlık ve sosyal medya hizmeti verdi.
Geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yaptı.
TRT, el-Cezire, CNNTürk gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yaptı ve yönetti.
Kişisel belgesellerini YouTube’da yapmaya devam ediyor. Sanat, tasarım ve teknoloji hikayelerini 1.000.000 civarında kişi 53 milyondan çok kez izledi.
Bugüne kadar çeşitli kurumlarda ve konferanslarda 600’den fazla konuşma yaptı.
Profesyonel bir keynote speaker ve TEDx konuşmacısı.
YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu. #CreatorsforChange adlı bu program için uluslararası projeler üretiyor. Bunlardan bir web dizisi ve kısa filmi olan Scarecrow – Korkuluk toplamda 2 milyon kez izlendi.
Hakkında sıkça sorulan soruları şuradan  okuyabilirsiniz

Istanbul based “storyteller” Baris is producing and broadcasting YouTube videos about art, design, technology and literature. Every week he tries to build and tell simplified stories around complex technological concepts and social issues as his hub content. Baris is also an award winner art director at the creative agency he founded, “Abak.us”, a certified instructor and a prominent public speaker at popular events such as TEDx talks in Turkey. He is married to one of the first ever internet bloggers in Turkey, Devletsah, and has a son.

155 İzlenme · 138 gün önce

Elektronik Sigara Nedir?

            Son günlerde adını sıkça duyurmuş bir ürün olan elektronik sigara nedir ?Elektronik sigara, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen kişiler için ve sigaranın zararlarını azaltmak amacıyla tasarlanmış elektronik bir üründür. Kısaca e-sigara olarak bilinir. Pil ile çalışan bu cihaz, içerisindeki likiti ısıtarak buharlaştırır. Bu buharlaşma işlevi tıpkı nargiledeki gibidir. Tek farkı ise bu işlemin köz ile değil pille yapılıyor olmasıdır. İçerisindeki bu likitte nikotin, meyve aromaları ve enbase bulunur.

Elektronik Sigaranın Olumlu ve Olumsuz Yanları Nelerdir?

            Elektronik sigara Elektronik sigara normal sigara kadar olmasa da zararları vardır. Normal sigaradaki gibi kanserojen maddeler içermez. Ancak gerçek bir sigara gibi içinde nikotin barındırır ve buharı ile solunum yollarında spazma neden olur. Ayrıca nikotin dışında propilen glikol, gliserol gibi kimyasal maddeler, uçucu organik bileşenler de barındırmaktadır. Sigarada bulunan katran kanseri en çok tetikleyen maddedir.

            Elektronik sigarada ise katran bulunmamaktadır. Sigara içme alışkanlığından sizi uzak tutar. Ancak bilinçsiz kullanılır ve aşırı nikotin tüketimine neden olursa zararlı etkileri oluşabilir. Cepte taşınabilecek kadar portatif ve şıktır. Pasif içiciler için zararlı bir etkisi yoktur. Düzgün kullanılmaz, temizliği ve bakımları düzenli bir şekilde yapılmazsa size zarar verebilir. İçerisinde bulunan maddeler dolayısıyla elektronik sigara kullanan kişilerde bağımlılığa ve solum sisteminde bozulmalara yol açmaktadır.

            Ayrıca kısa sürede bir sağlık problemi yaratmıyor gibi görünse de uzun dönemde sağlık sorunlarına yol açabileceği düşünülmektedir. İçerisinde nikotin bulunmasından dolayı kişilerde davranışsal bağımlılık devam etmektedir. E-sigaranın içindeki maddelerin güvenli olduğu tam olarak ispatlanmamıştır.  Boğaz ve ağızda kuruluk, bulantı ve kusmaya neden olduğu belirtilmiştir. Elektronik sigaranın olumsuz yanlarından biri de sigara içmeyen gençleri de elektronik sigaraya özendirmesidir.

Elektronik Sigara Sigarayı Bırakmakta Ne Kadar Etkili?

            Sigara bağımlılığında bağımlılık aslında iki türlüdür. Birincisi nikotinin kişide yaptığı bağımlılık, ikincisi ise kişilerin psikolojik olarak sigaraya bağımlılığı. Buna halk arasında "dudak tiryakisi" de denmektedir. Birincisinin üstesinden gelip sigarayı bırakmaya hazırlanan kişiler genellikle ellerindeki boşluğu nasıl dolduracaklarını bilemezler. Sürekli ellerini koyacak bir yer ararlar vb. Bu bağımlılığın üstesinden gelmek için de elektronik sigaraya başvururlar. Bu tip bir davranış bağımlılığı olan kişiler için sigarayı bırakırken geçiş döneminde etkili olabilir.
Yapılan bazı araştırmalar elektronik sigaranın sigarayı bırakmada etkili olduğu yönünde. Ancak aksi görüşler de mevcut Dinner Lady Likit .

            Dünya Sağlık Örgütü (WHO) elektronik sigaranın sigarayı bıraktırma konusunda yeterli çalışmalar yapılana kadar kesin olarak kabul edilemeyeceğini bildirdi.

            Dünya Sağlık Örgütüne üye olan ülkeler tarafından uluslararası anlaşma olarak oluşturulan Tütün Kontrol Çerçeve Sözleşmesi (TKÇS) ülkemiz tarafından 2004 yılında imzalanmıştır. TKÇS, üye olan tüm ülkeleri 2014 yılı olağan genel toplantısında,

            Sigara içmeyen bireylerin elektronik sigaraya başlamalarının önlenmesi, e-sigara ilişkili potansiyel sağlık risklerinin en alt seviyeye indirilmesi, e-sigara ile ilişkili ticari çevrelerin ve tütün endüstrisinin, tütün kontrol faaliyetlerine müdahil olmasının önlenmesi konusunda gerekli düzenlemeleri yapmak ve gerekli önlemleri almak konusunda uyarmıştır.

Elektronik Sigara Patlar Mı?

            Elektronik sigaraların tamamen güvenli olduğunu düşünmek yanlış olur. Şarjlı elektronik sigaralar yanlış şarj aleti ile şarj edilirse patlamaya yol açabilir. Bazı elektronik sigaralar güçlü bataryalara sahip olmadığı için patlamaz. Ancak kalem şeklindeki elektronik sigaraların yangın çıkarma gibi bir sorunu olabilir. Eğer piller elektronik sigaranın gövdesinden ayrılmıyorsa, kalem şeklindeki elektronik sigaralarda pil gövdeye düzgün bir şekilde yerleştirilmediyse patlama gibi sorunlara yol açabilir. Bu durumda ilerleyen zamanlarda pilden asit sızdırmaya başlayabilir. Böylece gövdeye monte edilmiş pillerin montesi iyi yapılmadıysa ve yüksek kapasiteye sahip olan batarya aşırı zorlandığında elektronik sigaralar patlayabilirler. Kısacası elektronik -sigaraların yangın çıkartmasındaki sebep bataryalardır.

            Ayrıca elektronik sigaraların sorun çıkarmasındaki başlıca etkenlerden biri de cihazın yanlış ve ihmalkâr bir şekilde kullanılması. Ancak tüm bunlara rağmen e-sigaranın patlamayacağının bir garantisi yoktur.

            Elektronik sigara alınırken marka cihazlar tercih etmek, ucuz ve sahte, markasız cihazlardan kaçınmak bu tarz problemlerin önüne geçmenizi sağlayabilir. Cihazın atomizer kısmı da riskli bölgelerdendir. Atomizerin aşırı ısınmasını engellemelisiniz. Cihazınızı mutlaka sudan uzak tutun. Suyla temas etmiş olan cihazı kullanmaktan kaçının. Aldığınız cihazın özellikle batarya kısmını ve nasıl şarj edilmesi gerektiğini iyice araştırın. Doğru şarj aleti kullanmak ve bataryayı doğru şarj etmek de patlamasını engellemek için alacağınız önlemlerdendir.http://www.dinnerladylikit.org/

95 İzlenme · 138 gün önce

Sigara Tiryakiliğinde Elektronik Sigara İle Kurtulun

Tüm dünyada sayısı her geçen gün artan kullanıcıya sahip olan elektronik sigaralar, yarattıkları psikolojik etkiyle sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenlere yardımcı olurlar. Farklı likit seçeneklerine sahip olan elektronik sigara çeşitleriyle damak tadına uygun modeli tüttürebilir ve kendinizi sigara içiyor gibi hissedebilirsiniz. Pasif içicilikten kısa zaman içinde kurtularak sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Tütün ve tütün ürünleri bağımlılığına destek olması için piyasaya sürülen elektronik sigara modelleriyle siz de psikolojik tatmin yaşayarak sigara tüketiminden kurtulabilirsiniz. elektronik sigara

Sigara Dumanı, İzmarit ve Külden Kurtulun!

Basitçe nargile ile aynı çalışma prensibine sahip olan elektronik sigaralar, düzenli olarak temizlenebilir. Kaliteli ve farklı nikotin oranlarına sahip likit kullanımı yapılarak kısa zaman içinde yeniden başlamamak üzere sigara bırakılabilir ve bu dönemde yoksunluk hissi de yaşamaz. Elektronik sigara kullanımının hayatınıza katacağı avantajlardan yararlanmak için seçiminizi yaparak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Sigara içerken yaptığınız hareketleri tekrar etmenizi sağlayan elektronik sigara çeşitleriyle psikolojik ihtiyacınızı karşılarken ağız tadına uygun likit içerikleriyle kullanımınızı keyfe dönüştürebilirsiniz. Sıkı bir sigara tiryakisiyseniz zaman içinde nikotin oranı düşük likitleri tercih ederek sigaranın yarattığı sağlıksız etkilerinden kurtulabilirsiniz. Yapılan klinik çalışmalar e sigara kullanıcılarının bağımlılıktan kurtulma sürecini son derece rahat geçirdiklerini ortaya koymaktadır.

Kullanıcıları kül, kötü koku ve izmarit derdinden kurtaran e sigaralar, düzenli bakım yapılarak hijyenik şartlar altından kullanılabilirler. Normal sigarada bulunan yaklaşık 4 bin zararlı maddenin yer almadığı elektronik sigaralar değişik ve hoş aromalı likit tercihleriyle sigaranın istenmeyen etkilerinden korunmanızı sağlar. Pasif içicilere de normal sigara kadar zarar vermeyen modeller, ortama çok az miktarda nikotin bırakır ve hava ile birleşen madde tamamen etkisiz hale gelir.

Dumansız Sigara İle Kendinize Olan Güveninizi Tazeleyin!

Sigara bağımlılarının bir yıl içerisinde sigara kullanımını tamamen bırakmalarını sağlayan elektronik sigara çeşitleri, güvenli bir şekilde kullanılabilir. Her yıl çok fazla sayıda kişinin ciddi sağlık sorunlarına yakalanmasına ve ölümüne neden olan sigara bağımlılığı çağımızın en büyük tehdidi olarak görülebilir. Dudak ve el bağımlılığı nedeniyle sigarayı bırakamayanlar için özel bir çözüm yolu olan modeller sayesinde siz de kısa süre içerisinde cebinizi, sağlığınızı ve sevdiklerinizi sigaranın olumsuz etkilerine karşı koruma altına alabilirsiniz.

Sunduğumuz ürün çeşitliliği sayesinde e sigara modellerinden yardımcı ürünlere, aromalı elektronik sigara likit seçeneklerinden 0 nikotin içeren likitlere geçebilirsiniz. Hafif ve şık tasarıma sahip olan modeller kolay taşınabilir ve güvenle kullanılabilir. Kolay şarj edilebilme özelliklerine sahip olan ürünler, psikolojik ve fiziksel açıdan alışkanlıklarınızdan kurtulmanıza yardımcıdır. Kullanıcıların en çok tercih ettikleri likit çeşitleri arasında; çikolata, Küba purosu, elma, çilek, böğürtlen ve cappucino sayılabilir.

Sigarayı Bırakabileceğinize İnanıyor musunuz?

Sigarayı bırakmaya karar verdiğiniz andan itibaren ciddi bir değişim ve yenilenme içine gireceğinizi bilmelisiniz. Çıkarılarak kolay bir şekilde temizlenebilen parçalara sahip olan elektronik sigara modelleri arasından yeni başlayanlar için önerilenleri inceleyerek sağlıklı ve dumansız bir hayata hemen başlayabilirsiniz.

Sigara tiryakisiyseniz ve bu bağımlılıktan kurtulamıyorsanız elektronik sigara ile tanışabilir ve 2-3 ay içinde tamamen nikotinsiz likit seçeneklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. E sigara likitleri;

- Diş sarılığı yapmaz,

- Kötü koku bırakmaz ve

- Pasif içicileri olumsuz etkilerden korur.

Çocuk kilidine sahip olan e sigara likit seçenekleri kapalı ambalajlarında satışa sunulur. Bitkisel gliserin ve doğal aroma esanslarıyla zenginleştirilen ürünler 0, 6, 12 ve 18 olmak üzere 4 farklı nikotin içeriğine sahiptir. Elektronik sigara kullanırken mutlaka orijinal dolum sıvısı kullanılmalıdır. Sahte ve merdiven altı dolum sıvıları insan sağlığı üzerinde ciddi olumsuz etkiler gösterebilir. Şişe üzerinde bandrol bulunan ürünler tamamen yasaldır ve güvenle kullanılabilir. Açılan likitler uygun şekilde muhafaza edilerek son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini korur.

Sigarayı bırakan kişilerde ilk değişim 2 saat içerisinde yaşanır. Nikotinin vücudu terk etmeye başlamasıyla beraber ciğerler düzenli bir şekilde çalışmaya başlar. Tat ve koku duyuları 2.günün sonunda etkin hale gelir. Fiziksel aktivitelerdeki başarı performansının artması ise yaklaşık olarak 3 ay içinde kendini gösterir. Kalp krizi geçirme ve akciğer kanserine yakalanma riski ise ilk 5 yıl içinde ciddi oranda azalır. Sigara bağımlılığı ve yoksunluk sendromu sizi esir almasın ve yaşam kaliteniz düşürmesin istiyorsanız sigara ile mücadeleye hemen şimdi başlayabilirsiniz. http://www.e-sigaraelektroniksigara.com/

127 İzlenme · 154 gün önce

Aradığınız her türlü müziği tubidy mp3 indir farkıyla kaliteli ses tonlaması ve fiber hızında ulaşabilirsiniz. Son dönemlerde en beğendiğimiz şarkıları indirmek için bir çok site arayışına girmiş durumundayız. Bir çok mp3 indirme sitesinin bulunduğu google arama motorunda istediğimiz şarkıyı bulmak mümkün fakat çoğunluk olarak indirme linkleri hatalı bağlantılar içermekte. Tamda burada kullanıcıyı üzmeyecek bir web sitesi geliştirilerek youtube de bulunan video klipleri mp3 olarak çeviri yapan ve ücretsiz üyeliksiz bir web adresi karşımıza çıkıyor.

Tubidy mp3 indirme sitesi olan www.tubidymobimp3.xyz tam aradığınız bir pop müzik dinleme ve mp3 indir sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Kolay kullanımı ile sadece istediğiniz şarkıyı arama kutusuna yazarak bulabilir ve indirebilirsiniz. Bedava mp3 indirmek için tasarlanmış cepten müzik indirmek için biçilmiş kaftan.
Tüm mobil cihazlarla uyumlu telefon tablet ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışan tubidy mp3 indirme adresini kullanarak hiçbir ücret ödemeden bedava mp3 indir keyfini çıkartabileceksiniz.

Eski yeni tüm şarkıları her tarzda ve her dilde müziği cepten mp3 indir. Müzik günün yorgunluğu ve stres atmaya en başarılı yöntemdir. Yerli ve Yabancı müzikler sayesinde sizlerde kendinize geleceksiniz. Müzik arşivimiz oldukça geniştir. Tubidymobimp3.xyz ile geçmişten günümüze bir çok müziğe ulaşmanız mümkündür.
O halde kulağınıza hoş gelen bir müzik mi var? Bu müziği Bilgisayar, Telefon yada Tabletinize indirmek mi istiyorsunuz? o zaman doğru yerdesiniz. Müziğin adresi tubidy mobil sayesinde istediğiniz müziği ücretsiz olarak indirebilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

269 İzlenme · 203 gün önce

MEVLİD KANDİLİ NEDİR? Mevlid; doğum zamanı, doğulan yer ve zaman anlamına gelmektedir. Nebilerin Nebisi Hz. Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi Ve Sellem Peygamber Efendimiz (sav)'in doğduğu geceye Mevlid Gecesi denir. Bu gece aynı zamanda Rebiülevvel ayının onikinci gecesidir.

http://www.playbek.net/video/62081/kainatin-efendisine-selam-olsun-yuz-bin-salata-denk-gelen-salevat-lalegul-tv

571 İzlenme · 263 gün önce

Türkiyede bugünlerde seo paketleri üzerine çok sayıda web sitesi açıldı ancak bunlardan en iyileri hangisidir bilinmiyordu. Şuanda internet sektöründe profesyonel backlink paketleri hizmeti veren, müşterilerine ve takipçilerine güncel seo teknikleri ile beraber ekonomil seo fiyatlarını paylaşan, maliyetin nekadar olması gerektiği ve etkili backlinklerin, kalıcı backlink alımının faydaları hakkında birçok unsuru sizlerle paylaşıyor. Arkadaşlar seo siteleri arasında en iyisi www.seoamo.net seo ajansıdır. Çünkü burada herşeyden önce müşteri memnuniyetine değer veriliyor ve kaliteli web site tanıtımları yapılıyor.

Eğer seo paketleri ile alakalı aklınızda soru işaretleri oluşursa seoamo.net sitesine giriş yaparak profesyonel seo uzmanlarına sorularınızı danışabilirsiniz.

Sponsorlar

Sponsorlar

Toplist25
toplist