Gösterilen 1 ile 8 arasındakiler / Toplam : 8 blog yazıları.
23 İzlenme · 30 gün önce

Yaşadığımız yerlerde değer verdiğimiz eşyalarımız, önemli belgelerimiz ve verilerimiz bulunur. Hırsızlık ise hem kişiyi maddi hem de manevi olarak zarara uğratan bir güvenlik problemi olarak karşımıza çıkıyor. Hırsızlığı engellemek ya da hırsızlardan korunmak için geliştirilen güvenlik kamerası adını verdiğimiz ürünler, bu konudaki en etkin ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Hem sahip olduklarınızı hem de hayatınızı korumak için en yetkin yol olan güvenlik kamerası sistemi bu saydıklarımızın dışında ayrıca önemli. Piyasada bulunan güvenlik kamerası setleri hırsızları caydırır. Ancak yine de bir olumsuzluk olduğunda, suçun failini tespit edebilmek ve suçun cezalandırılmasını sağlamak için gerekli olan görüntüleri depolaması sebebiyle güvenlik kamerası kurulumu herkes için önemlidir.

güvenlik kamerası

https://www.maxcamguvenlik.com/

https://www.maxcamguvenlik.com/

1789 İzlenme · 31 gün önce

18.11.2018 pazar / 18.12.2018 salı günü tarihleri arasında

100 video yükleyen 3 kişiye 50 TL değerinde Para Çeki hediye edilecektir.

YARIŞMAYA KATILMA KURALLARI

-kayıtlı üye ol:Kayıt ol veya giriş yap

-Yarışmaya katıldığına dair genel bildirim yolla:Genel bildirim yolla

-Yükleyeceğin video en az 2 dakika olmalıdır.

-Yükleyeceğin video telif hakkı içermemelidir

-Yükleyeceğin video yetişkin içerik olmamalıdır

-Yükleyeceğin video Playbek de mevcut olan bir video olmamalıdır

22 İzlenme · 47 gün önce

Antalya Konyaaltı Teknik Servis ve Destek, Konyaaltı Bilgisayar Laptop Bakım Onarımı, Sunucu Kurulumu, Web Tasarım Güvenlik Kamerası Hizmetleri

http://icerik.konyaaltiteknikservis.com/uploads/2018/10/header3.png

Site Amacımız

Antalya Konyaaltı Bölgesinde bilgisayar ve laptop teknik servisi, güvenlik kamerası sistemleri, web servisleri, sunucu kurulumu gibi hizmetleri son kullanıcıya kaliteli şekilde vermektir.

Dürüst ve Hızlı çalışmayı kendisine ilke edinen Konyaaltı Teknik Servis, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için gün geçtikçe kendini yenilemekte ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendini güncellemektedir.

Detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://konyaaltiteknikservis.com

269 İzlenme · 80 gün önce

Günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği sosyal medya uygulamalarından biri de instagramdır. İnstagram uygulaması insanların rahatlıkla fotoğraflarını paylaşabildikleri bir uygulama olup bunun için sanal albüm de diyebilmemiz mümkündür. İnstagram üzerinden insanlar pek çok kişiye ulaşabildikleri için giderek takipçi sayılarını daha da arttırmak istemektedirler. Bu yüzden de pek çok takipçi hilesi satan sitelerden yararlanmaktadırlar. Bu siteler sizlere kısa zamanda istediğiniz takipçi sayısını kazandırmaktadırlar. Özellikle insanlar bu siteler arasından instagram Türk takipçi hilesi kazandıran siteleri tercih etmektedirler. Bu siteler sizlere hem yabancı takipçi kazandırmaktadırlar hem de Türk takipçi kazandırmaktadırlar.

instagram Takipçi Hilesi Kazandıran Siteler

İnstagram üzerinden takipçi arttırmak için takipçi hilesi veren sitelere olan talep gün geçtikçe daha da fazla artmaktadır. Bu siteler üzerinden insanlar kendi hesaplarıyla giriş yaparak takipçi kazanmaktadırlar. Siteler sizler yerine aktif olarak paylaşımlarda bulunarak sizlerin daha da aktif bir profile sahip olmasını sağlamaktadırlar. Bu şekilde sizlerin de paylaşımlarını artırarak takipçi kazanmanızı sağlamaktadırlar. Bu takipçi kazandırma sitelerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Fakat ülkemiz de en çok instagram Türk takipçi hilesikazandıran siteler tercih edilmektedir. İnstagram hesabınıza daha çok Türk takipçi kazandırmak için bu şekilde siteleri tercih edebilirsiniz. Takipçi sayınızı kısa zamanda istediğiniz sayıya ulaştırabilmeniz mümkündür.

instagram Takipçi Hilesi Kazandıran Siteler Hangileridir?

İnstagram da takipçi sayınızı arttırmak için siteler sizlere ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki seçenek sunmaktadırlar. Bu siteler üzerinden istediğinizi tercih ederek takipçi kazanmanız mümkündür. İnsanlar özellikle instagram Türk takipçi hilesi satan siteleri tercih etmektedirler. Fakat bu siteler arasında güvenilir olanlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü bazı siteler sizlere Türk takipçi kazandırmak adı altında sahte takipçiler kazandırmaktadırlar. Bu yüzden olabildiğince güvenilir siteler üzerinden takipçi kazanma hilesi almalısınız. Özellikle herkesin tercih ettiği siteleri tercih edebilirsiniz. Ya da instagram ile bağıntısı olan siteleri de tercih ederseniz güvenilirlik açısından mağdur olmamış olacaksınızdır. Bu instagram üzerinden takipçi kazandıran siteler ile kısa sürede istediğiniz sayıda takipçiye ulaşabilirsiniz. Zamanla takipçi sayınız giderek artacaktır ve bir fenomenin takipçi, sayısı kadar çok takipçiye ulaşabilmenizde bu siteler sayesinde mümkündür.

Alntıdır : https://takipcibegen.com/blog/instagram-turk-takipci-hilesi

208 İzlenme · 200 gün önce

Müzik sevenler mp3 indirme konusunda yeni arayışlar içerisinde işte bu arayışa son verecek bir müzik, mp3 indirme sitesi artık imdadınıza yetişiyor. Müzik yediden yetmişe her insanın her eğlencesi haline gelmiş durumda. Değişik psikoloji yaşayan müzik dinleyicileri için farklı müzikler bulunuyor aslına bakarsanız ihtiyaca göre oluşmuş bu durum. Ülkemizde en fazla dinlenen müzik tarzı pop müzik dalında yüzlerce şarkıcı ve onbinlerce şarkıyı bulabileceğiniz tubidy online olarak bütün ülkelerde ve aygıtlardan kolayca ulaşılabilmektedir. Türkçe yabancı her dal ve tarzda şarkıya kolayca ulaşabileceğiniz cep müzik içerisinde barındırılan youtube özelliği milyonlarca şarkıyı bir tıklama ile kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Ek bir uygulama gerektırmeden cep telefonları için müzik indir işlemlerini kolayca yapabileceğiniz tubidy son dönemlerde popülerliğini de arttırarak geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor.

Mp3 indirme işi nasıl yapılıyor?

Tubidymobil.club sitesine giriş yaptıktan sonra mp3 arama kutusuna aradığınız şarkı, sanatçı adı yazarak sonuçlara ulaşmanız mümkün. Karşınıza çıkan arama sonuçlarında dinlemek ya da indirmek istediğiniz şarkı bağlantısını tıklayarak sonuca ulaşabilirsiniz. Youtube mp3 dönüştürücü ve diğer bir seçenek video indir bağlantılarından istediğiniz formatta müzik indirme hakkına sahipsiniz. Tubidy mobil ve bilgisayardan online müzik dinle www.tubidymobil.club adresine ulaşmak için bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

164 İzlenme · 279 gün önce

-Afrin'i temizlesek ne olacak.80 milyonun içinde yaşayan %22 lik kanserli hücre varken.

-Filistin'e yardım eli uzatsan ne olacak, İçimizde ŞERİAT'ı kendilerine göre uydurup yaşayan ve yaymaya çalışanlar varken.

- Hadis'leri anlatsan ne olacak, Bizi Allah c.c yarattıysa, Onu kim yarattı? düşüncesine kapılan bir nesil yetişirken.

- Aradan 1300 yıl geçmesine rağmen bilim teknoloji zirvelere ulaştığı halde, ŞERİAT'ın geri gitmesi, ŞERİAT'ın İSLAM olmadığını, ŞERİAT'ın asmak, kesmek olduğunu ŞERİAT'ın gericilik olduğunu düşünen bunca insan varken.

-Bu insanların beynini düzeltmedikçe veya düzeltmeye uğraşmadıkça yapılan herşey boş.

-Dünya İmtihanı deyince aklına birşey gelmiyorsa,

-Allah c.c beni bu dünyaya niye gönderdi? Onun rızasını kazanabilecekmiyim? hayırlı bir evlat yetiştirebilecekmiyim?

-Üç günlük dünya bittiğinde Allah c.c nin karşısına hangi yüzle çıkacağım düşüncesi olmadıkça,

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

-Kadının iffeti olan 'BAŞ ÖRTÜSÜ' tarz, moda olunca,

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

- Üstünde entaresi, DOLAR uğruna kardeşlerini satanlar varken

- Görüntüde İLAH'ı ALLAH, yaşantısında İLAH'ı DOLAR EURO ALTIN iken

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

-EZAN sesinden rahatsız olur, Geberdiğinde yine o ŞERİAT ile defnedilir.

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

-Dilinde dava, Gözü ise dünyevilik en yüksek makamda

- Ne edeyim böyle menfaat dünyasını.

H.ÖZDEMİR

275 İzlenme · 289 gün önce

23.7.1974 İstanbul doğumlu. M.Ü. Hukuk Fakültesi mezunu. Evli ve 1 çocukbabası.

Abak.us kreatif medya ajans başkanı. Abak.us’ün İstanbul ve New York’ta ofisleri var ve BASF, THY, LC Waikiki, Türk Telekom, NYMag, TimeOut New York gibi markalarla çalışıyor. Apple, Adobe ve LinkedIn gibi uluslararası yazılım firmalarına danışmanlık ve sosyal medya hizmeti verdi.

Geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yaptı.

TRT, el-Cezire, CNNTürk gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yaptı ve yönetti.

Kişisel belgesellerini YouTube’da yapmaya devam ediyor. Sanat, tasarım ve teknoloji hikayelerini 1.000.000 civarında kişi 53 milyondan çok kez izledi.

Bugüne kadar çeşitli kurumlarda ve konferanslarda 600’den fazla konuşma yaptı.

Profesyonel bir keynote speaker ve TEDx konuşmacısı.

YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu. #CreatorsforChange adlı bu program için uluslararası projeler üretiyor. Bunlardan bir web dizisi ve kısa filmi olan Scarecrow – Korkuluk toplamda 2 milyon kez izlendi.

Hakkında sıkça sorulan soruları şuradan  okuyabilirsiniz

Istanbul based “storyteller” Baris is producing and broadcasting YouTube videos about art, design, technology and literature. Every week he tries to build and tell simplified stories around complex technological concepts and social issues as his hub content. Baris is also an award winner art director at the creative agency he founded, “Abak.us”, a certified instructor and a prominent public speaker at popular events such as TEDx talks in Turkey. He is married to one of the first ever internet bloggers in Turkey, Devletsah, and has a son.

265 İzlenme · 335 gün önce

Aradığınız her türlü müziği tubidy mp3 indir farkıyla kaliteli ses tonlaması ve fiber hızında ulaşabilirsiniz. Son dönemlerde en beğendiğimiz şarkıları indirmek için bir çok site arayışına girmiş durumundayız. Bir çok mp3 indirme sitesinin bulunduğu google arama motorunda istediğimiz şarkıyı bulmak mümkün fakat çoğunluk olarak indirme linkleri hatalı bağlantılar içermekte. Tamda burada kullanıcıyı üzmeyecek bir web sitesi geliştirilerek youtube de bulunan video klipleri mp3 olarak çeviri yapan ve ücretsiz üyeliksiz bir web adresi karşımıza çıkıyor.

Tubidy mp3 indirme sitesi olan www.tubidymobimp3.xyz tam aradığınız bir pop müzik dinleme ve mp3 indir sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Kolay kullanımı ile sadece istediğiniz şarkıyı arama kutusuna yazarak bulabilir ve indirebilirsiniz. Bedava mp3 indirmek için tasarlanmış cepten müzik indirmek için biçilmiş kaftan.

Tüm mobil cihazlarla uyumlu telefon tablet ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışan tubidy mp3 indirme adresini kullanarak hiçbir ücret ödemeden bedava mp3 indir keyfini çıkartabileceksiniz.

Eski yeni tüm şarkıları her tarzda ve her dilde müziği cepten mp3 indir. Müzik günün yorgunluğu ve stres atmaya en başarılı yöntemdir. Yerli ve Yabancı müzikler sayesinde sizlerde kendinize geleceksiniz. Müzik arşivimiz oldukça geniştir. Tubidymobimp3.xyz ile geçmişten günümüze bir çok müziğe ulaşmanız mümkündür.

O halde kulağınıza hoş gelen bir müzik mi var? Bu müziği Bilgisayar, Telefon yada Tabletinize indirmek mi istiyorsunuz? o zaman doğru yerdesiniz. Müziğin adresi tubidy mobil sayesinde istediğiniz müziği ücretsiz olarak indirebilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

    Sponsorlar

    Sponsorlar